środa, 5 marca 2014

Alexandra Chauran „Czy rzucono na ciebie klątwę? Rozpoznawanie i zdejmowanie złych uroków”

Tytuł: „Czy rzucono na ciebie klątwę? Rozpoznawanie i zdejmowanie złych uroków”
Autor: Alexandra Chauran
Wydawnictwo: Illuminatio

Twoje życie przypomina ostatnio kiepski film klasy B lub sen Szalonego Kapelusznika?  Codziennie wstajesz lewą nogą, przez drogę przechodzą czarne koty i nigdy nie masz guzika, aby uratować się przed kominiarzem przynoszącym pecha? Każdy dzień w pracy (zakładając, że jeszcze jej nie straciłeś) przypomina drogę przez mękę, współpracownicy donoszą na ciebie, a szef bezlitośnie wytyka twoje błędy? W drodze do domu ochlapał cię samochód, co nie miałoby miejsca, gdyby nie uciekł ci autobus? W domu wszystkie sprzęty postanowiły zastrajkować w tym samym momencie, pokłóciłaś się z mężem, przestałaś rozumieć swoje dzieci, a teściowa zapowiedziała się z wizytą? Coraz częściej nie udaje ci się przespać nocy, a do kłopotów ze snem dołączyły uporczywe bóle głowy, wysypka skórna i biegunka? Wracając z zakupów rabuś pozbawił cię torebki z ważnymi dokumentami i portfelem, a na dodatek goniąc go, złamałaś nogę?
Jak daleko los może posunąć się w doświadczaniu twojej osoby? A może to nie los postanowił wystawić cię na próbę, ale po prostu ktoś rzucił na ciebie klątwę? Co prawda sprawdzenie, czy przeciwnik celowo posłużył się czarną magią, nie jest łatwe, ale dzięki najnowszej publikacji wydawnictwo Illuminatio możemy z dużą dozą prawdopodobieństwa określić przyczynę problemów. Książka „Czy rzucono na ciebie klątwę? Rozpoznawanie i zdejmowanie złych uroków” autorstwa Alexandry Chauran, to krótki kurs identyfikowania potencjalnych złych uroków oraz zbiór cennych rad, jak pozbyć się klątwy i zwalczyć złą energię. To również unikatowa na polskim rynku pozycja, która w sposób przystępny tłumaczy mechanizm rzucania uroków, a także wprowadza w świat magicznych praktyk, zdolnych odmienić zły los.
Książka składa się z sześciu rozdziałów, w które warto zagłębić się zachowując właściwą ich kolejność. Każdy następny bowiem rozszerza zdobyta wiedzę i wprowadza nowe zagadnienia, otwierające przed tobą nowe perspektywy i szanse, na poprawę złego losu, albo po prostu pozbycie się pecha. Autorka porusza również temat emocji, które niezmiennie towarzyszą analizie twojego położenia, na przykład przygnębienia czy złości rodzącej pragnienie zemsty.
Zanim jednak zdołasz ustalić, kto rzucił klątwę i kto stoi za wszystkimi niepowodzeniami (niestety, może się okazać, że to ty jesteś twórcą „klątwy”) dowiesz się, czym tak naprawdę jest magia, czym jest klątwa oraz jak działa czarna magia. Autorka szczegółowo omawia sposoby wykrywania klątw i podpowiada, jak możesz upewnić się, czy rzucono na ciebie klątwę. Prezentuje również niezbite dowody na to, że nie rzucono na ciebie klątwy, a trudna sytuacja w jakiejś się znalazłeś jest wypadkową innych czynników niż zły urok.
Chauran odwołuje się również do magicznego prawa przyciągania, z którego ludzie nieświadomie korzystają każdego dnia. Negatywne myśli dotyczące twojego życia, perspektyw czy osób w twoim otoczeniu stają się prawdami, w które wierzysz, popierając dowodami słuszność swoich przekonań. Tym sposobem umysł przejmuje kontrolę nad twoją życiową sytuacją i może się okazać, że sam jesteś autorem tej rzekomej klątwy, będącej w istocie tylko skutkiem negatywizmu.
Z racji tego, że zarówno nieszczęście, jak i klątwę można sprowadzić na siebie na wiele sposobów, istnieje też wiele dróg wyjścia z impasu. Autorka prezentuje kilka strategii pozbywania się pecha, przywołując zarówno rozwiązania praktyczne i fizyczne, psychologiczne i emocjonalne, jak i rozwiązania duchowe. Z książki dowiesz się również, jak samodzielnie zdjąć z siebie, przedmiotu czy miejsca prawdziwą klątwę, a także jak ochronić się przed nieszczęściem w przyszłości, stosując m.in. magię ochronną.
Książka „Czy rzucono na ciebie klątwę? Rozpoznawanie i zdejmowanie złych uroków” budzić może wiele kontrowersji czy wywoływać burzliwe dyskusje, jednak jestem przekonana, że niekiedy może być jedynym ratunkiem w sytuacji bez wyjścia. Prezentuje całe spektrum zachowań, które mogą wybawić jednostkę z poważnych  kłopotów, a co ważniejsze lektura publikacji i stosowania zawartych w niej technik, pomoże ustrzec się przed nieuczciwymi wróżkami, które parają się zdejmowaniem klątw za pokaźne kwoty. Przystępny język, którym posługuje się Alexandra Chauran sprzyja przyswajaniu wiedzy, choć w przypadku identyfikacji zagrożenia na lekturze nie może się zakończyć przygoda z czarną magią oraz magią ochronną. Konieczne jest bowiem działanie – począwszy od dokładnej analizy sytuacji, przez zdejmowanie klątw po ochronę przed nimi. Książka daje również siłę do walki z klątwą czy zwyczajnym pechem i pozwala mieć nadzieję, że zła passa wkrótce się skończy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz